درباره ما

https://arezoomarket.ir/2017/12/%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%A7/

 

هدف ما تغییر زندگی ، شادی و موفقیت شماست . تمامی فایل هایی که بروی سایت قرار داده شده در حوضه ی موفقیت می باشد و شما را در فرکانسی از شادی ، ثروت و آرامش قرار میدهد ؛ تمامی فایل ها توصیه شده از استادان بزرگ دنیا در حوضه موفقیت میباشد ، امیدوارم همان گونه که ما تغییر کردیم شما نیز از تمامی فایل ها به درستی استفاده کنید تا در مسیر ثروت ، شادی و آرامش قرار بگیرید.

 

 

کتاب الکترونیکی (صوتی)

 

استادان ما بیش از هزاران کتاب در حوضه موفقیت مطالعه کردند و این 18 کتاب ، گلچینی از هزاران کتاب در زمنینه موفقیت میباشد که برای شما تهیه شده است

تمامی کتاب های صوتی در حوضه موفقیت ، شادی و ثروت می باشد . شنیدن داستان زندگی افراد موفق و بدست آوردن اطلاعات جدید علاوه بر اینکه ما را در فرکانس شادی قرار میدهد و باعث پیشرفت ما میشود ، باعث میشود با استفاده و بکار گیری تجربیات آنها در زندگی خود ما هم به موفقیت و ثروت برسیم و راه و چاه زندگی زیبا را بیاموزیم.

اما همین زندگی زیبا و شلوغ باعث شده تا وقت خالی برای کتاب خواندن نداشته باشیم به همین جهت ما کتاب ها را به صورت صوتی برای شما تهیه کردیم تا شما بتوانید در همه جا مثلا هنگام پیاده روی ، توی مترو ، هنگام رانندگی و در مسافرت ، قبل از خواب و یا هروقت دیگری به راحتی آن ها را گوش کنید.

توجه داشته باشید که این کتاب های صوتی توسط بهترین گویندگان ایران فراهم شده و هزینه ی زیادی دربر داشته

نکته مهم :

اگر شما فکر می کنید فقط با خرید کتاب ها موفق یا ثروتمند میشوید کاملا در اشتباه هستید و بهتر است برای آن هزینه نکنید. موفقیت از سه قانون مهم برخوردار می باشد 1- کسب آگاهی (دریافت محصولات) 2- تکرار مداوم و پیوسته که اکثر مردم حاظر به این کار نیستند (گوش کردن مداوم به صورت چندین بار ) 3- تمرینات و تغییراتی که نیاز است را انجام دهند .

 

 

مستند های رویایی و زندگی ثروتمندان

 

تمامی مستند ها و فیلم ها باعث حس خوب و شادی شما می شود و نگاه کردن به دیدنی های دنیا ، بهترین کشور ها ، بهترین رستوران ها ، سواحل رویایی ، زندگی ثروتمندان ، دنیای پولدار ها و …. باعث میشود که توجه شما از ناخواسته ها برداشته شود و بروی ثروت ، فراوانی و زیبایی های جهان قرار گیرد و طبق قانون جذب آنها را به سوی خود جذب کنید . توجه داشته باشید که این مستند ها با کیفیت بسیار بالا و عالی فراهم شده اند تا بتوانید با دیدن آنها لذت ببرید .

 

 

مهم

من خودم شخصا به دنبال راز های موفقیت و تغییر زندگی خود بودم و بار ها فایل های رایگان در این باره از دیگران و یا جاهای دیگر دریافت نمودم تا راه های موفقیت را یاد بگیرم و میدانید نتیجه چه شد ؟

نتیجه این بود که من هیچ نتیجه ای از این فایل های رایگان نگرفتم در حالی که افراد دیگر با گوش دادن به همان فایل ها نتایج فراوانی گرفتند فقط تنها فرق آنها با من این بود که آنها بهای آن فایل ها را پرداخت کردند.

 

این نکته بسیار بسیار مهم هست که تا بهای چیزی را نپردازیم نمیتوانیم از آن نتیجه ای بگیرم

 

توجه داشته باشید که کپی از محصولات و یا دادن محصولات به افراد دیگر به جز افراد خانواده به هر شکل غیر مجاز و حرام میباشد

 

 

هدف از زندگی شادی و عشق میباشد سعی کنیم به درستی از آن استفاده کنیم

 

لوگو آرزو مارکت

0