کتاب صوتی آیین دوست یابی

 

کتاب گویای ایین دوست یابی

 

کتاب صوتی ایین دوست یابی (How to Win Friends and Influence People)، نوشته دیل کارنگی (1955-1888)، از پیشتازان آموزش‌های خودیاری، است که در ایران با نام آیین دوست یابی ترجمه شده است.
کتاب صوتی «چگونه هر کسی را دوست خود کنیم؟» یکی از کتاب‌هایی است که آمریکای قرن 21 را شکل داد و وارن بافت آن را کتاب مورد علاقه خود می‌نامد. (اگر وارن بافت را نمی‌شناسید کتاب صوتی «125 اصل موفقیت وارن بافت» و «رازهای مدیریت وارن بافت» را به شما پیشنهاد می‌کنیم)

دیل کارنگی در خانواده‌ای فقیر متولد شد و همواره خود را یک «بچه روستایی» می‌خواند. او شناخت خوبی از انسان‌ها و دشواری‌های زندگی دارد و کتاب‌هایش در عین سادگی سرشار از نکات مهم برای بهبود زندگی است.
کتاب «آیین دوست‌یابی» اولین اثر اوست و زندگی میلیون‌ها نفر را تغییر داده و به زبان‌های مختلفی ترجمه شده است.

کتاب صوتی «چگونه هر کسی را دوست خود کنیم» از دسته‌بندی خودیاری است و در آن دیل کارنگی به چگونگی ساختن روابط جدید و بهبود روابط فعلی میان انسان‌ها می‌پردازد.
ارتباط با افراد جدید یا گفتن برخی موضوعات به دوستانمان همواره با سختی همراه بوده است. حتماً برای شما هم پیش‌آمده که نتوانید فرد موردعلاقه خود را تحت تأثیر قرار دهید. «آیین دوست‌یابی» راه‌های ارتباط مؤثر را همراه با تمرینات ساده می‌آموزد.
«چگونه هر کسی را دوست خود کنیم؟» بخش مشترک زندگی تمامی رهبران موفق دنیای مدرن است. انسان‌های با روابط اجتماعی ضعیف، درون‌گرا، کم‌رو و خجالتی با شنیدن این کتاب و انجام مراحل مختلف تمرین‌ها می‌توانند در مدت بسیار کوتاهی تغییرات مثبتی در زندگی و روابطشان تجربه کنند.

بخشی از درس‌هایی که وارن بافت از این کتاب آموخته عبارت است از:
– از انتقاد، تهمت زدن و شکایت کردن بپرهیزید.
– دستاوردهای دیگران را تحسین کنید.
– همدلی را فراموش نکنید.
لبخند بزنید.
– مردم را ترغیب کنید تا از خودشان بگویند.

 

برای دیدن ۱۸ کتاب برتر از میان هزاران کتاب موفقیت کلیک کنید

 

آرزو مارکت

اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

محصولات مرتبط

دیدگاهی بنویسید

0