کتاب صوتی قانون جذب

کتاب گویای قانون جذب ثروت

 

در این کتاب یعنی قانون جذب اثر استر هیکس ما یاد خواهیم گرفت که چگونه ثروت ، پول ، خوشبختی ، آرامش ، عشق و… را وارد زندگیمان کنیم

تا به حال متوجه شده ای که گاهی آنچه را بدان نیاز داری ، ناگهان از جایی که انتظارش را نداری سر می رسد ؛ مانند تلمایکل لوسیرفنی نامنتظر ؟ یا یکدفعه اتفاقی، کسی را در خیابان می بینی که در فکرش بوده‌ای ؟ آیا تا به حال در مورد افرادی شنیده ای که به طور مکرر درگیر مناسباتی بد می شوند و همیشه هم گله دارند که دائم همین نوع مناسبات نصیبشان می شود ؟ قانون جذب برای این دسته از آدمها هم کار می کند .

در زندگی همان چیزهایی را به سوی خود جذب می کنم که انرژی و حواس و توجهم را به آن معطوف می کنم ؛ چه آن را بخواهم چه نخواهم .
هر انسانی امواج خوب یا بد دارد . در واقع ما دائم در حال ارتعاش هستیم . اگر تو ذوق زده ، خرسند ، قدر دان ، شاکر یا مفتخر باشی؛ امواج مثبت بیرون می دهی و اگر عصبانی ، غمگین ، ناامید و سرخورده باشی و احساس بیهودگی ، بد بیاری یا شکست خوردگی کنی؛ امواج منفی از خودت بیرون می دهی .
بسیار مهم است که با ارتعاشات خود در تماس و از آن آگاه باشی چون آنچه را از خودت ساطع می کنی؛ قانون جذب ، بیشتر از همان را به تو برمی گرداند .

فرمول سه مرحله ای برای جذب آگاهانه :
1: خواسته ات را مشخص کن .
2: ارتعاشاتت را بالا ببر .
3: آن را بپذیر .

واکنش قانون جذب ، درست مثل واکنش ذهن توست . قانون جذب آنچه را تو نمی‌خواهی؛ می شنود . وقتی به ندای درونت گوش می دهی که افعال و عبارات منفی به کار می برد؛ در واقع توجه و انرژی خودت را به چیزهایی می دهی که آنها را نمی‌خواهی .

اگر کنجکاوی بدانی که در هر زمینه ای از زندگی ات امواج مثبت می فرستی یا منفی کافی ست به آن زمینه نگاهی بیندازی و ببینی چه چیزی دریافت می کنی . این جور شدن و تطابقی بی نقص است .
توجه به تضاد و شناسایی آن به عنوان چیزی که دلت آن را نمی‌خواهد؛ تو را در قبال آنچه می خواهی روشن تر می کند .

با تضاد ، خواسته ها ی خود را مشخص کن . در یک برگه آنچه را نمی‌خواهی بنویس و در روبروی آن آنچه را که می خواهی . بعد بر روی آنچه نخواسته ای خط بکش .
تمام چیزهایی را که باعث می شود احساسی خوب به تو بدهد؛ شناسایی کن و بیشتر به آن بپرداز . یادت باشد هر ارتعاشی که از خودت ساطع کنی، آینده ات را خلق می کند.
خواسته هایت را در خط مقدم ذهنت قرار ده و توجه و انرژی و تمرکز مثبت خودت را به آن معطوف کن .
از عبارات تاکيدی استفاده کن .عبارت تاکيدی جمله ای ست که از طريق تکرار در ذهنت جايگزين می شود.
و طرز فکر تو را دوباره برنامه ریزی می کند . مثلاً من بدنی سرحال و خوش و خرم دارم .
قانون جذب در برابر کلماتی که به کار می بری یا افکاری که به ذهن می آوری واکنش نشان نمی‌دهد . قانون جذب صرفاً در برابر آنچه در مورد گفته ها یا افکارت احساس می کنی، واکنش نشان می دهد .

سه عامل اصلی برای عبارت مربوط به خواسته وجود دارد:
شروع مطلب ، اصل مطلب و خاتمه مطلب .

عبارت پذیرفتن قانون جذب ، صرفاً به معنی عدم شک و تردید است و مهمترین عامل در روند جذب آگاهانه . پذیرش ، همان عدم شک و تردید است . سرعت قانون جذب نسبت مستقیم با میزان پذیرش دارد . قدر دانی و شکر گذاری نیز بالاترین شکل ارتعاش است . می توانی برای قدردانی از هر چیزی وقت صرف کنی .

این احساسی است که به سپاس و امتنان تو متصل است و خیلی اهمیت دارد . دفتر یادداشت روزانه ، برای مدرک قانون جذب در زندگی ات کمکت می کند؛ آن را بیشتر باور کنی . بیشتر شوق و ذوق داشته باشی، بیشتر بپذیری و بیشتر اعتماد کنی . آنچه را به خواسته ات نزدیک است ، گرامی بدار . عبارت« من در روند کار قرار دارم» را به کار ببر . عبارت «من تصمیم گرفته ام» را به کار ببر.
اطلاعات کسب کن . وظیفه تو این است که خواسته ات را مشخص کنی و آنچه را بدان نیاز داری تا خواسته ات را آشکار کند ؛ بپذیری .وظیفه تو این نیست که سعی کنی از لحاظ عقلانی از مسائل سر در بیاوری بلکه باید بگذاری قانون جذب جوابها را برایت بیاورد . یادت باشد هر موجی که بفرستی همان را دریافت می کنی.

 

برای دیدن سایر کتاب های موفقیت از نویسنده استر هیکس کلیک کنید

 

آرزو مارکت

اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

محصولات مرتبط

دیدگاهی بنویسید

0