تمرینات کتاب صوتی معجزه شکرگزاری

 

کتاب گویای معجزه شکر گزاری

 

کتاب معجزه شکرگزاری به شما میاموزد که چگونه با سپاس گزاری و شکرگزاری از خداوند و دیگران حال خود را خوب ساخته و جالب این است که وقتی حال شما خوب هست ثروت ، آرامش ، شادی و عشق وارد زندگیتان میشود

احساس نو زیبایی که همه ما در بچگی داشتیم این بود که همه چیز را خوب می دانستیم ، هر روزمان نوید دهنده سرگرمی ها و رویدادهای تازه است و اینکه هیچ چیز شادی مان را نقش برآب نخواهد کرد .

ولی هنگامی که رشد کردیم و بالیدیم و به بلوغ رسیدیم ،مشکلات ، مصایب و گرفتاری ها خود را بر ما تحمیل کردند و ما نا امید شدیم و آنچه که در کودکی به آن باور داشتیم به یکباره ناپدید شد.این یکی از دلایلی است که در بزرگسالی دوست داریم به بچه ها نزدیک باشیم تا دوباره همان احساس دوران بچگی را تجربه کنیم ، هرچند اگر برای یک لحظه کوتاه باشد. در اینجا باید بگوییم ، آنچه که زمانی بدان اعتقاد داشتید حقیقت دارد و این نگرش بزرگسالان نا امید به زندگی است که صحیح نیست . معجزه زندگی حقیقت دارد و به همان اندازه بودن شما راستین است و به راستی زندگی می تواند بیش از آن شگفت آور باشد که شما حتی در درون کودکی می پنداشتید.

در این کتاب ، ۲۸ تمرین وجود دارد که به گونه ای ویژه طراحی شده است تا به شما بیاموزد که چگونه نیروی شکرگزاری را به کار بگیرید و سلامت ، پول، شغل و روابط خود را بهبود بخشید و کاری کنید تا کوچکترین خواسته ها و بزرگترین آرزوهاتان به حقیقت بپیوندد. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه مشکلات خود را حل کنید و هرگونه موقعیت منفی را تغییر دهید.

توجه داشته باشید که این فایل صوتی فقط تمرینات کتاب بسیار زیبای معجزه شکرگزاری میباشد و کتاب صوتی کامل معجزه شکرگزاری دارای کیفیت و صدا گذاری بسیار عالی تری میباشد

 

برای دیدن سایر کتاب های موفقیت از همین نویسنده یعنی راندا برن کلیک کنید

 

برای خرید کتاب صوتی کامل معجزه شکرگزاری گزاری کلیک کنید

 

آرزو مارکت

اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0