کتاب صوتی نقاط ضعف شما از وین دایر

کتاب صوتی نقاط ضعف شما ، ترجمه و صوتی شده یکی از کتب پر تیراژ آمریکا  در زمینه روانشناسی است.

وین دایر نویسنده کتاب نقاط ضعف شما ، به عنوان یک روانشناس که دارای سال‌ها تجربه در عرصه روان درمانی است، در جهت اعتلای بهداشت روانیکشورش به تالیف این کتاب پرداخته است. وی مسایل روانی مددجویان جامعه‌اش را که نیازمند به تدابیر روان درمانگرانه است با دیدی آسیب شناسانه مورد کنکاش قرار می‌دهد. نگارنده ضمن ارایه نمونه های عینی از مسایل رفتاری رایجی که در جامعه‌اش موجود است به شناسایی نقاط ضعف افراد جامعه پرداخته است.

 

 

کتاب صوتی نقاط ضعف شما از وین دایر

کتاب نقاط ضعف شما دارای ۱۲ فصل می باشد که هر فصل این کتاب همانند یک جلسه مشاوره نگاشته شده است .هدف از این کار یافتن نقاط ضعف و رفتار خود تباهی گر شماست.

تاکید این کتاب بر این نکته است که به شما بفهماند چرا شما دچار رفتار خودشکنانه شده اید ، سپس رفتارهای خاصی که در قالب این نقاط ضعف قرار می گیرند به تفصیل تشریح می گردند.

انواع رفتاری که ما درموردشان صحبت می کنیم ، اعمال روزمره ای هستند که ممکن است کلا رفتار مورد قبولی باشد ولی در واقع برای خوشبختی تان زیان بار است.

در کتاب نقاط ضعف شما هیچ مثالی از بیماران مبتلا به اخلالات شدید عاطفی ارائه نمی گردد بلکه بیشتر در مورد رفتارهایی که هر روز از ما سر میزند صحبت می شود.

وین دایر در قسمتی از مقدمه کتاب نقاط ضعف شما این گونه نوشته است:

تغییر رفتار کار مشکلی است .

وقتی که شما مانند اکثر مردم می خواهید  احساسات ، افکار و رفتار خودشکنانه خود را از بین ببرید ، هر جزئی از وجودتان در برابر این تغییر مقاومت می کند .

فکر می کنم که شما این کتاب را دوست خواهید داشت .من که را دوست دارم و از نوشتنش هم لذت می برم.

اعتقاد ندارم که با زبان گستاخانه ای به بهداشت روانی بپردازیم ، همینطور هم با با این نظر موافق نیستم که باید با زبان خشک و پر از اصطلاحات سربسته به این موضوع توجه کنیم .

من سعی کرده ام که از هر گونه بیان پیچیده ای دوری ورزم چرا که به نظر من خوشبخت بودن چیز پیچیده ای نیست.

 

 

اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

محصولات مرتبط

دیدگاهی بنویسید

0