کتاب صوتی پندار

 

کتاب گویای پندار

 

کتاب پندار، اثر شگفت انگیز ریچارد باخ، قصد دارد مهم ترین اصول زندگی تان را با زبان روایی و داستانی خود بیان سازد.

این کتاب به شما می آموزد که شما به دنیا نیامده اید تا جهان را اصلاح نمایید یا دیگران را تغییر دهید یا نگران رخدادهای ناخوشایند در جهان باشید. شما به این جهان آمده اید تا لذت و خوشیِ بیشتری تجربه کنید. شما دستان خداوند بر روی زمین هستید و این مفید ترین نکته ای است که باید برای همیشه آنرا به خاطر بسپارید.

هر آنچه که در جهان رخ می هد در جهت پیشرفت و گسترشِ جهان و همه افرادی است که با این گسترش و پیشرفت خود را همراه کرده اند. ما آزاد هستیم هر آنچه را که می خواهیم انجام دهید. چه خوب و چه از دیدگاهِ دیگران بد!!! در درون هم ی ما توانِ سازگاری با نیک و بد، سلامتی و بیماری، فقر و ثروت و آزادی و بردگی وجود دارد ما آزاد هستیم تا انتخاب کنیم که با کدامیک می خواهیم سازگار و همراه شویم.

جریانِ خوشبختی و ثروت و نعمت بصورت یکسان در دسترس همه ماست، می توانیم با این جریان خوشبختی و نعمت و ثروت همراه شویم یا اینکه با حسرت به افرادی که به واسطه همراهی با جریان در نعمت و آرامش به سر می برند، نگاه کرده و از آنها اسطوره بسازیم.

داستان این کتاب در مورد منجی به نام شیمودا می‌باشد که راوی داستان در سفری که با هواپیمای کوچک خود می‌کرده است به صورت اتفاقی با شیمودا آشنا می‌شود که ریچارد راوی داستان بعد از آشنای شیمودا اصول مهمی را از شیمودا یاد می‌گیرد.

نویسنده این کتاب ریچارد باخ در سال ۱۹۳۶ در اوک پارک ایلینوی به دنیا آمد. او فرزند رولند روبرت و روت هلن شاو باخ و همچنین از نوادگان یوهان سباستین باخ، آهنگساز بزرگ و مشهور آلمانی بود. او در سال ۱۹۵۵ وارد کالج لانگ بیچ استیت شد که در حال حاضر به عنوان دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، لانگ بیچ شناخته می‌شود.

او از ازدواج با همسر اولش صاحب ۶ فرزند شد و چون اعتقادی به ازدواج نداشت از آن‌ها جدا شد و رهایشان کرد. یکی از فرزندانش، جاناتان، کتابی بنام «بر فراز ابرها» در مورد روابطش با پدری که هیچ وقت او را نشناخت، نوشته است.او در هر زمینه‌ای که مربوط به خلبانی بشود کار کرد، از جمله ساخت تصاویر متحرک در آسمان توسط نمایش هوایی خلبان تاکتیکی جنگنده‌های نیروی هوایی، نویسندگی و آموزگاری فنی هوانوردی.

او حتی به عنوان راوی و همچنین خلبان نمایش‌های هوایی، در فیلمی که از روی کتابش ساخته شده بود حضور داشت. این فیلم هیچ چیز اتفاقی نیست، نام داشت.گرچه او به هوانوردی علاقه فراوانی داشت با این حال همواره دوست داشت که بنویسد. در دوران دبیرستانش یکی از معلم‌های ورزش به ریچارد باخ کمک کرد تا به توانایی‌های بالقوه‌اش پی ببرد.

 

برای دیدن ۱۸ کتاب برتر از میان هزاران کتاب موفقیت کلیک کنید

 

آرزو مارکت

اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

محصولات مرتبط

دیدگاهی بنویسید

0